ЗАПРОШУЄМО НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

З’їзд спрямований на посилення державно-приватного партнерства в економічній співпраці, залучення інвестицій, вирішення кадрових та інших проблем

Під час Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовану позицію з вирішення галузевих проблем.

З’їзд – можливість підвищити заінтересованість, поінформованість запрошених замовників, інвесторів та споживачів про впровадження нових технологій і потенціал вітчизняних виробників для налагодження прямих бізнесових контактів, нарощування обсягів виробництва продукції. У рамках заходу підприємства мають можливість презентувати новітні розробки, впроваджені технології, експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення, професійних колекцій одягу, взуття тощо для потенційних замовників – відомств (організацій), що є учасниками державних і публічних галузевих закупівель.

Запрошуємо прийняти участь у роботі Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості та повідомити про рішення до 20 листопада 2018 року. Реєстрація (ПІБ, назва підприємства, посада, контактний телефон) за тел. 044 528-14-24, на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Організаційний внесок підприємства для участі у З’їзді для компенсації фінансових оргвитрат складає 800 грн., для учасника Укрлегпрому – знижка 50%.

Дата проведення: 27 листопада 2018 року, 11.00 – 14.00 год.

Місце проведення: Київська міська державна адміністрація, м. Київ, вул. Хрещатик, 3б, Колонна зала.