ПІДПРИЄМНИЦЬКА ІНІЦІАТИВНІСТЬ – ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ДЕРЖАВИ

Уже традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, в нашій державі відзначається День підприємця

«Підприємці – це ті люди, які не чекають від держави чогось, а своїми руками творять цю державу і відповідають не тільки за себе, а і за свої родини, за найманих працівників, які працюють у даних підприємства», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

Посадовці подякували за щоденну працю та побажали міцного здоров’я, мирного неба, а також рівномірного і головне поступового зростання обсягів виробництва, реалізації товарів і послуг, постійного збільшення надходжень та прибутків за рахунок чого збільшуватимуться надходження і до державної скарбниці.

«Сьогодні стало складно конкурувати на ринку праці, з’явилось багато нових напрямків і вони замінили більш старі. Тому підприємців потрібно підтримати. Це ті одиниці, які готові стояти до кінця», – наголосив голова ради підприємців при Роменській районній державній адміністрації Дмитро САМОФАЛОВ.

За результатами районного конкурсу «Кращий підприємець 2019 року» за активну участь у вирішенні соціально-економічних питань району нагороджено спільними грамотами голови Роменської районної державної адміністрації та голови Роменської районної ради за номінаціями:

«Кращий підприємець – фізична особа у сфері обслуговування» – Тетяну СКРИПАК та Світлану ЧЕРКАСОВУ;

«Кращий підприємець – фізична особа у сфері торгівлі» Миколу ТИНЧЕНКА та Івана МАРТИНА;

«Кращий підприємець – фізична особа у сфері пасажирських перевезень» – Миколу КАРМАНОВА, Анатолія ТКАЧЕНКА та Петра ВОЛИКА;

«Кращий підприємець – фізична особа у сфері переробки сільськогосподарської продукції» – Сергія ТКАЧЕНКА.