СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ПАРТНЕРСТВА З НІМЕЧЧИНОЮ

З 15 по 19 жовтня на Сумщині пройдуть Дні програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини «Fit for Partnership with Germany» («Готуємося до партнерства з Німеччиною»)

Заходи будуть корисні для підприємців Сумщини, які хочуть розвивати співпрацю з Європейським Союзом та Німеччиною зокрема. Так, на 15 жовтня в приміщенні облдержадміністрації заплановано проведення бізнес-майстерні «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність» та інтерв’ю з підприємцями на участь у бізнес-сесії в Німеччині у 2020 році.

В програмі заходів 15 жовтня в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (пл. Незалежності 6, вхід перший в адмінбудинок з вул. Соборної, з боку Сумської міської ради, 6 поверх, кабінет № 115 Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації) планується проведення бізнес-майстерні «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність» для всіх зацікавлених представників підприємництва регіону, які хочуть розвивати співпрацю з Європейським союзом і з Німеччиною зокрема та інтерв’ю на бізнес-сесію в Німеччину у 2020 році.

Програма заходів на 15 жовтня:

09.45-10.00 Реєстрація учасників.

10.00-16.00 Бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність»

Шукаємо партнера в Німеччині: пастка першого контакту.

Бар’єри виходу на ринку Німеччини.

Чого чекають німці від українських компаній, чого ми чекаємо від німецьких партнерів?

Готуємо презентацію свого проекту для німецьких партнерів (12.45-13.00 Перерва на каву-брейк) 16.00-18.00 - інтерв’ю на бізнес-сесію в Німеччині.

Для участі у майстерні та інтерв’ю необхідно заповнити реєстраційну форму до 11 жовтня. Контактний телефон – (0542) 62 08 47.

Більше інформації про програму та про групи відборів за посиланням https://ukraine.managerprogramm.de/.

У 2020 році українським менеджерам пропонуються коопераційні сесії за напрямками:

Економічна кооперація (без галузевої специфіки)

Економічна кооперація у харчовій промисловості

Industry 4.0

Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я

Економічна кооперація в сфері енергоефективності.

Тривалість бізнес-сесії: один місяць. Мова: англійська (для окремих форматів – російська). Умови фінансування: Федеральне міністерство економіки та енергетики Німеччини покриває більшість витрат учасників (крім проїзду з України до Німеччини і з Німеччини до України).

Вимоги до кандидатів на бізнес-сесію у Німеччині: наявність відповідної освіти; досвід роботи в сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік; наявний потенціал компанії для розвитку економічної кооперації з німецькими партнерами, знання англійської мови (для окремих форматів – російської).

Посилання на аплікаційні форми для кандидатів на інтерв’ю>>>