ФОРУМ «МЕБЛІ. ІНТЕР’ЄР. ДИЗАЙН» УПЕРШЕ ВЛАШТУВАЛИ У СУМАХ

Вперше на Сумщині, в м. Суми, 25 та 26 жовтня, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи ЄС EU4Business, проведено Форум-виставку «Меблі. Інтер’єр. Дизайн»

Власники, керівники та менеджери малих і середніх меблевих підприємств, а також підприємств, які займаються виготовленням та дизайном предметів інтер’єру, та інші суб’єкти підприємництва, які хочуть подальшого розвитку, стали учасниками заходу, що відбувся у Конгрес-центрі Сумського державного університету.

На захід приїхали понад 200 учасників з Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя та Харкова. Це – переважно виробники меблів та дизайнери інтер’єру. Крім виставки та панельних дискусій, у програмі – презентації, майстер-класи та круглий стіл.

ОСНОВНІ СПІКЕРИ: Віталій ІВАХОВ - засновник компаній «Іспанський дім», «Харвест Індустріалес», хлібопекарного підприємства «Урожай», кавової фабрики ISLA та меблевого виробництва «100% Інтер'єр»; Надія РОДІОНОВА - власниця компанії Adler; Максим ЧАЙКА - керівник відділу продажу компанії «Гефелє Україна»; Ольга ПЕРЕТЯТЬКО - експерт з операційної досконалості бізнесу, lean 6 Sigma, управлінець із понад 15-ти річним досвідом роботи у виробничих компаніях; Тимур ХАЛІЛОВ - аналітик ЄБРР; Ольга ПОЛЬНА - HR директор ТОВ «Термопал».

Організатор заходу - Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми.