Веб-сторінки ліквідованих РДА

Право на інформацію

Інформація оновлена 18.03.2021

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Роменської районної державної адміністрації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Роменська районна державна адміністрація.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

усно (безпосередньо в каб. № 32);

телефоном за № 5-31-36;

факсом за № 5-31-33;

електронною поштою за спеціальною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

письмово за адресою: бульвар Свободи, 1, м. Ромни Сумської області, 42000.


Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні Роменської районної державної адміністрації в кабінеті № 32

У кабінеті № 32 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами.

За телефоном 5-31-36 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію.

Відповідно до  розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації від 07.06.2018 № 193-ОД «Про забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Роменська районна державна адміністрація» (зі змінами) організацію роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в адміністрації здійснює сектор забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації.

Завідувач сектору забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації – Федько Раїса Миколаївна, телефон: 5-29-00.