Право на інформацію

Інформація оновлена 02.12.2019

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Роменської районної державної адміністрації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Роменська районна державна адміністрація.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

усно (безпосередньо в каб. № 33);

телефоном за № 5-31-22;

факсом за № 5-31-33;

електронною поштою за спеціальною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

письмово за адресою: бульвар Свободи, 1, м. Ромни Сумської області, 42000.


Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні Роменської районної державної адміністрації в кабінеті № 33

У кабінеті № 33 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами.

За телефоном 5-31-22 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію.

 

Згідно розпоряджень голови Роменської районної державної адміністрації від 25.01.2013 №  103-ОД від 06.04.2016 «Про затвердження Порядку організації роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в Роменській районній державній адміністрації» та від 20.10.2016 № 314-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації від 16.04.2016 № 103-ОД»

відповідальним за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та здійснення контролю за наданням відповідей на інформаційні запити, що надходять до Роменської районної державної адміністрації визначено відділ організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації.

Начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації – Федько Раїса Миколаївна, телефон: 5-31-19

____________________________________________________________________________________________________________