Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЕНИС ВЩЕНКО: ВСЕ НАЙДОРОЖЧЕ, ЩО Є У НАШОМУ ЖИТТІ – ЩАСТЯ, РАДІСТЬ, НАДІЯ, КОХАННЯ – ПОВ’ЯЗАНЕ З ЖІНКОЮ

Шановні жінки Роменщини!

Сердечно вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем – святом весни, ніжності і кохання!

Роль жінок у цьому світі особлива, віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою.

Сьогодні місце жінок в суспільстві змінюється, ви боротесь за рівні права з чоловіками, долаєте перешкоди для самоствердження. Ви берете активну участь у всіх сферах життя, робити неоціненний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток нашого району.

Але в першу чергу жінка, ким би вона не була за фахом, залишається берегинею роду людського, уособлення затишку, статусу, продовженням життя. Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

Дякую Вам за красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе. Ви спонукаєте нас до шляхетних вчинків і добрих справ.

Дорогі жінки, від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, здоров’я, миру та злагоди Вам і Вашим родинам, процвітання та благополуччя нашій рідній Україні!

 

З повагою,

Голова Роменської районної
державної адміністрації                                                                                                                       Денис ВАЩЕНКО