Веб-сторінки ліквідованих РДА

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ СЕКТОРУ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА АПК!

Відтепер підприємства, що належать до сектору харчової промисловості та агропромислового комплексу, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури

20 грудня набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 р. № 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

Наразі у Міністерстві аграрної політики та продовольства України створено робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу.

Підприємства, що належать до зазначеного сектору, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури відповідно до Порядку віднесення об’єктів до критичної інфраструктури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

З метою ідентифікації підприємства як об’єкта критичної інфраструктури, а також його категоризації, йому необхідно подати згідно з пунктом 8 розділу V Методичних рекомендацій щодо категоризації об’єктів критичної інфраструктури, затверджених наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 15 січня 2021 року № 23, дані щодо:

належності об’єкта критичної інфраструктури до певного сектору(ів) (підсектору(ів)) критичної інфраструктури;

типу основної послуги (основних послуг), яку(і) об'єкт критичної інфраструктури надає;

повної назви організації, форми власності, ЄДРПОУ власника (розпорядника) об'єкта критичної інфраструктури, місцезнаходження організації;

керівника власника (розпорядника) об'єкта критичної інфраструктури (прізвище, ім'я, по батькові, номери контактних телефонів, e-mail);

найменування об'єкта критичної інфраструктури, фактичної адреси місцезнаходження об'єкта критичної інфраструктури;

отримання об'єктом критичної інфраструктури основних послуг від інших об'єктів критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування об'єкта критичної інфраструктури;

надання об'єктом критичної інфраструктури основних послуг іншим об'єктам критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування інших об'єктів критичної інфраструктури;

рівнів негативного впливу, які особа, суспільство, навколишнє природне середовище, економіка, національна безпека та обороноздатність країни можуть зазнати внаслідок порушення або припинення функціонування об'єкта критичної інфраструктури відповідно до критеріїв, зазначених у додатках 1 і 2 до Методики.

Документи з супровідним листом довільної форми надсилаються на поштову адресу Міністерства: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про заповнення додатків 1 і 2 до Методики віднесення об'єкта критичної інфраструктури до однієї з категорій критичності розміщена на сайті Мінагрополітики в розділі «Напрями»/«Критична інфраструктура»/«Включення підприємств до переліку об’єктів критичної інфраструктури».

Після розгляду робочою групою надісланого пакету документів приймається рішення щодо наданню підприємству статусу об’єкта критичної інфраструктури та його категоризації. 

Секторальний перелік об’єктів критичної інфраструктури формується Робочою групою, затверджується Мінагрополітики і в установленому порядку подається до уповноваженого органу із захисту критичної інфраструктури (Держспецзв’язок).

Статус об’єкта критичної інфраструктури може надавати пріоритетність у забезпеченні електроенергією та впливати на бронювання військовозобов’язаних працівників.

Як подати документи для включення підприємства до переліку об’єктів критичної інфраструктури можна дізнатись за посиланням: https://minagro.gov.ua/napryamki/kritichna-infrastruktura/vklyuchennya-pidpriyemstv-do-pereliku-obyektiv-kritichnoyi-infrastrukturi - посилання.

З повним алгоритмом дій для подачі заявок можна ознайомитись на ресурсах Міністерства аграрної політики та продовольства України за посиланням: https://minagro.gov.ua/news/minagropolitiki-rozpochalo-zbir-zayavok-z-metoyu-fiksaciyi-obyektiv-kritichnoyi-infrastrukturi-vazhlivih-dlya-prodovolchoyi-bezpeki-denis-bashlik

Включення до переліку об'єктів критичної інфраструктури

Розрахунок категоризації об’єкта критичної інфраструктури

За інформацією відділу фінансів, економічного та агропромислового розвитку

Роменської районної державної адміністрації