ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

За почесне звання «кращий» у двох номінаціях змагалися 34 учасники-представники райдержадміністрацій, апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації

14 державних службовців підтверджували свій професіоналізм у номінації «Кращий керівник», 20 їх колег у номінації «Кращий спеціаліст». Завдання конкурсу передбачали публічні виступи, співбесіду із членами оргкомітету з питань державного управління, а також виконання практичних завдань з етики та ділового етикету державного службовця.

Учасників та переможців конкурсу привітав керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький.

«Сучасна державна служба вимагає від керівників та спеціалістів професіоналізму, гнучкості та нового підходу до вирішення стратегічних завдань. Тож подібні конкурси є стимулом до підвищення рівня кваліфікації, самовдосконалення та саморозвитку, а отже запорукою позитивних і якісних змін не лише у системі державного управління, а в цілому у країні», – зазначив він у вітальному слові.

За результатами конкурсних робіт переможцем ІІ туру конкурсу в номінації «Кращий керівник» серед працівників райдержадміністрацій стала начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Роменської районної державної адміністрації Віталіна Ведмідь. У номінації «Кращий спеціаліст» визначено головного спеціаліста відділу зведеного бюджету та інформаційного забезпечення управління зведеного та державного бюджетів Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Михайла Муху та провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації Марину Додотченко.

Володарі перших місць у своїх номінаціях будуть представляти Сумщину у ІІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», що проходитиме у жовтні 2017 року в Києві.