СУБ’ЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ ПРО ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ

Шановні суб’єкти декларування!

Роменська районна державна адміністрація нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

З метою завчасної підготовки, радимо Вам проглянути на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua РЕКОМЕНДАЦІЇ СУБ’ЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ (посилання НАЗК https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya) та виконати зазначений порядок дій.

Крім цього у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитися з Рекомендаціями при роботі з Реєстром (посилання НАЗК https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy).

Також при заповненні декларацій можна скористатися допоміжним інтерактивним інструментом - чат-бот "Держслужбовець Тарас", який розроблено за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) з метою спрощення процесу заповнення електронних декларацій та зменшення кількості помилок у процесі звітування для суб’єктів.

Чат-бот носить рекомендаційний характер і він побудований на тій законодавчій базі, яка існує на сьогоднішній момент, а саме — закон України “Про запобігання корупції” та роз’яснення НАЗК щодо декларування інформації про певне майно і активи.

Знайти його можа в Facebook Messenger чи Telegram, в пошуковий рядок ввести «Держслужбовець Тарас» і розпочати діалог з ним, а далі просто відповідати на запитання, які він ставить, шляхом вибору запропонованих варіантів відповідей.