Місцеві вибори 2015. Дільничні виборчі комісії

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Анастасівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Андріївської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Андріяшівської сільської  ради 

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Артюхівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Басівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Біловодської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Бобрицької сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Великобубнівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Василівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Волошнівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Галківської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Глинської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Гришинської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Дібрівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Довгополівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Зарудянської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Коржівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Малобубнівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Новогребельської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Погожокриницької сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Перекопівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Перехрестівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Плавинищенської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Пустовійтівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Ріпчанської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Рогинської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Смілівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Сулимівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Хмелівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Хоминцівської сільської ради

Перелік одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Ярошівської сільської ради