Веб-сторінки ліквідованих РДА

Заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М.

ТАТАРІНОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

заступник голови Роменської районної державної адміністрації

 

Біографічна довідка  
Громадянство   громадянин   України

Число, місяць і рік народження 13 червня 1956 року

Місце народження  Україна, Сумська область, Путивльський район, село Смолянінов

Освіта  вища, у 1978 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт», кваліфікація - викладач фізичного виховання

Науковий ступень, вчене звання -

Володіння мовами українською, російською – (вільно), англійською – (зі словником)

Нагороди, почесні звання -

Прийняття Присяги державного службовця 3 травня 1994 рок

Ранг державного службовця 5 (01.05.2016)

Загальний стаж роботи з 16.03.1974

Стаж державної служби 20 років 04 місяці 

Депутат ні

Стягнення не має

 Трудова діяльність

09.1973-12.1973

-

транспортувальник цегельного заводу Путивльського міжколгоспного будівельного управління № 10, м. Путивль Сумської області

01.1974-06.1974

-

кочегар Сумської обласної ради Всесоюзного Добровільного спортивного товариства «Трудові резерви», м. Суми

09.1974-07.1978

-

студент Київського державного інституту фізичної культури, м. Київ

08.1978-05.1987

-

педагог-тренер, директор дитячо-юнацької спортивної школи Роменської районної ради ДСТ «Колос», м. Ромни Сумської області

05.1987-01.1989

-

голова Роменської міськради колективів фізкультури Сумської обласної ради добровільного фізкультурно-спортивного товариства профспілок, м. Ромни Сумської області

02.1989-03.1990

-

голова міжгосподарського фізкультурно-оздоровчого клубу «Олімп», м. Ромни Сумської області

03.1990-05.1992

-

голова райспорткомітету, завідуючий відділом молоді і спорту райвиконкому, м. Ромни Сумської області

05.1992-08.1994

-

завідуючий відділом у справах молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації, м. Ромни Сумської області

08.1994-01.1996

-

завідуючий відділом у справах молоді та спорту Роменської районної ради народних депутатів, м. Ромни Сумської області

01.1996-03.1997

-

завідуючий відділом у справах молодіжної політики, фізичної культури і спорту Роменської районної державної адміністрації, м. Ромни Сумської області

03. 1997-0.1997

-

завідуючий відділом з фізичної культури і спорту Роменської районної державної адміністрації, м. Ромни Сумської області

10.1997-04.1999

-

заступник голови Роменської районної державної адміністрації, м. Ромни Сумської області

04.1999-03.2003

-

завуч міжгосподарської видової дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського, м. Ромни Сумської області

04.2004-10.2005

-

приватний підприємець, м. Ромни Сумської області

08.2006-04.2011

-

директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, м. Ромни Сумської області

04.2011- 03.2020

-

перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації, м. Ромни Сумської області

11.2020- до цього часу

 

заступник голови Роменської районної державної адміністрації, м. Ромни Сумської області