ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація оновлена 04.03.2019

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Повідомлення може бути подано:

- без зазначення авторства (анонімно)

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання.

- із зазначенням авторства

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів від дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

Повідомлення може бути подано:

- письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу: Україна, м. Ромни, бульвар Свободи, 1 (зразок повідомлення про корупцію);

- електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (зразок повідомлення про корупцію);

- на особистому прийомі громадян головним спеціалістом (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату Роменської РДА (графік);

- за телефоном гарячої лінії «Стоп-корупція»  (05448) 5-31-67.

Надана Вами інформація  використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Інформація про результати розгляду повідомлень викривачів

До Роменської районної державної адміністрації повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками апарату, структурних підрозділів, установ, які належать до сфери управління Роменської районної державної адміністрації, протягом 2018 року не надходили.