КОМПЛЕКСНІ ПРОЄКТИ ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ЧЕРЕЗ ПРОГРАМУ «ЕНЕРГОДІМ»

Заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА взяла участь у «Презентації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ». Можливості термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності», що відбулась у конгрес-центрі СумДУ

«У результаті реалізації програми «ЕНЕРГОДІМ» співвласники багатоквартирних будинків зможуть не лише заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя», – зазначила посадовець.

Презентаці є спільним заходом партнерів Сумської області з Фондом енергоефективності, Програмою розвитку ООН та Міжнародною Фінансовою корпорацією (IFC). Вона відбулась у рамках співпраці Сумської області з Фондом Енергоефективності України.

Учасники заходу дізнались про можливість співпраці усіх залучених партнерів та умови отримання грантів на часткове відшкодування витрат на енергоефективні заходи від Фонду енергоефективності у рамках програми «ЕНЕРГОДІМ».

«Реалізація масштабних проєктів з комплексної модернізації житла українців дозволить стати нашим містам і селам більш енергонезалежними», – наголосила Інна Наумова.

Довідково:

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» – це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Програма затверджена 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

З 03 вересня 2019 року ОСББ мають можливість подавати заявки на участь у програмі.

Програма передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Очікуваний середній рівень економії споживання енергетичних ресурсів за сукупністю всіх проектів, що фінансуються в рамках Програми принаймні 20%.

Фонд енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку). Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Заявки в межах Програми «Енергодім» подаються через обраний банк-партнер. Порядок дій заявника та форми заявок на сторінці Програми «Енергодім» http://bit.ly/2TVkaNi.