УДОСКОНАЛЮЄТЬСЯ ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РОМЕНЩИНИ

Актуальні аспекти планування роботи бібліотечних закладів на 2020 рік та звітності за 2019 рік розглянули під час семінару у Роменській районній бібліотеці ім. Й.Дудки

«Творчий та креативний підхід до планування допоможе удосконалити вже існуючі та запровадити інноваційні послуги бібліотек, сформувати образ відкритого закладу культури, сприятиме організації змістовного дозвілля», – зазначила директор районної бібліотеки Наталія РИБАЧОК.

Завідувач організаційно-методичного відділу Алла ГОРДІЄНКО розкрила основні напрямки планування і прогнозування діяльності бібліотек району на 2020 рік та провела практикум «Корпоративна культура бібліотеки, як складова її успішного розвитку».

Консультацію «Краєзнавство, як дієвий засіб патріотичного виховання користувачів» надала учасникам семінару бібліограф Неля КУБАТКО.

Змістовно розкрила питання з формування та використання книжкового фонду бібліотек завідувач відділу комплектування, обробки літератури і книго зберігання Тетяна СЕРГІЄНКО.

Методист Наталія Ткаченко провела навчання бібліотечних працівників з питань реалізації та захисту прав людини та надала методичну консультацію щодо проведення Всеукраїнського тижня права у грудні 2019 року у бібліотеках району.

Під час семінару відбувся показовий масовий захід-презентація нової поетичної збірки «Голос жінки» поетеси, члена літературного об’єднання «Обрії» Лариси ВОВНЕНКО.