СУМЩИНА СУМУЄ: НЕ СТАЛО ЛЮДИНИ-ЕПОХИ

На 81-му році життя помер відомий в області експерт з питань бюджету та регіонального розвитку Марк БЕРФМАН. Свого часу він очолював Сумську облдержадміністрацію, був головою Сумської обласної ради

Прощання з Марком Берфманом відбудеться у четвер, 5 грудня о 10 годині у приміщенні Будинку рад Сумської обласної ради (м. Суми, пл. Незалежності, 2). Об 11 годині відбудеться громадянська панахида.

Поховають Марка Берфмана на Центральному кладовищі в Сумах.

Довідково: Марк Берфман свій трудовий шлях розпочав у 1965 році інженером, заступником керівника відділу в/ч у місті Алейськ. Також працював на посадах майстра, виконроба, економіста, начальника відділу, заступника головного інженера в будівельних організаціях, головного технолога, заступника начальника комбінату «Сумпромбуд», першого заступника начальника проектно-виробничого об'єднання «Сумбуд».

З травня 1992 року працював начальником управління капітального будівництва, заступником голови Сумської обласної ради, начальником управління економіки облвиконкому, першим заступником голови облвиконкому, першим заступником голови Сумської облдержадміністрації.

У 1998 році був призначений на посаду голови Сумської облдержадміністрації. У липні 1999 року був обраний головою Сумської обласної ради народних депутатів, у квітні 2002 року був переобраний на ту ж посаду, де працював до квітня 2006 року.