Веб-сторінки ліквідованих РДА

27 ВЕРЕСНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

27 вересня у Роменській районній бібліотеці відбулося відкриття  інформаційно-туристичного центру «Роменщина туристична»  в рамках Програми розвитку туризму на 2011-2015 роки, яка діє у Роменському районі та реалізується відділом культури Роменської районної державної адміністрації з питань державної політики у сфері культури і туризму, охорони культурної спадщини, національної музейної політики, а  також розвитку туристичної діяльності.

Цей день вибрано не випадково, адже щороку, 27 вересня Україна, відповідно до Указу Президента України від 21 вересня 1998 року, відзначає День туризму.

У заході взяли участь перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації В.М.Татарінов, заступник голови Роменської районної ради Н.В.Ващенко, начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Т.М. Кондратенко, бібліотекарі району.

Стрічку на урочистому  відкритті перерізали перший заступник голови районної державної адміністрації В.М.Татарінов та начальник відділу культури районної державної адміністрації Т.М.Кондратенко. У центрі зібрана інформація про туристичні особливості Роменщини.

З нагоди Дня туризму у бібліотечних закладах Роменського району також проведено різноманітні заходи, зокрема відбулися пізнавальні екзо-тури, години подорожі, пізнавальні та інформаційні години, організовано книжкові виставки «Мальовнича привабливість моєї України», «Стежками малої Батьківщини», «Україна туристична», «Турне навколо світу», «Туристичні шляхи у дивовижні світи», «Відкрита віза у світ чудес» та інші.