Веб-сторінки ліквідованих РДА

30 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

День усиновлення – це свято України, яке щороку припадає на 30 вересня.

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться інформаційна кампанія щодо формування позитивної громадської думки стосовно забезпечення сімейного виховання сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

За останні роки спостерігається постійне зростання кількості дітей у створених прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

Напередодні свята у с. Андріяшівка, на базі родини Беги Олександра Петровича та Беги Ганни Миколаївни, у Роменському районі створений ще один дитячий будинок сімейного типу.

Ця дружня родина, маючи своїх власних трьох синів та одну прийомну дитину, стала батьками-вихователями для ще п’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Ганна Миколаївна ще в дитинстві мріяла працювати вихователькою в дитячому садочку, але доля розпорядилась так, що тепер вдома вона виховуватиме 9 дітей, 3 донечок і 6 синочків.

За інформацією Роменського районного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді для забезпечення права дитини на сім’ю та здійснення її соціального захисту у Роменському районі створено 4 прийомних сім’ї та 2 дитячих будинка сімейного типу, в яких виховується 24 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

“Доля кожної дитини нелегка. Багато зусиль треба прикласти, щоб допомогти таким дітям повірити в себе. І саме у цих сім’ях діти знайшли любов, повагу, відчули родинне тепло і материнську ласку. Велика подяка усім прийомним батькам, батькам-вихователям, усиновителям, опікунам, піклувальникам за їх небайдужість до дитячих доль, невтомну працю і турботу про дітей”,- зазначила т.в.о.директора Роменського районного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Г.Тихенко.