Веб-сторінки ліквідованих РДА

УЧНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ ПОШУКОВИХ ЗАГОНІВ

З метою виховання у дітей і молоді шанобливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, формування зацікавленості до пізнання та вивчення історичних подій Другої світової війни та з нагоди святкування 72-ї річниці партизанського руху в Україні 28 вересня 2013 року на базі Меморіального комплексу у Спадщанському лісі  відбувся обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».

До участі у зльоті було запрошено 500 юних пошуківців-краєзнавців навчальних закладів області.

Роменський  район  представляли  15  учнів  Миколаївської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів. У навчальному закладі вже 3 роки діє військово-патріотичний клуб «Нащадки Калниша». Діти ведуть активне спілкування з ветеранами Великої Вітчизняної війни та воїнами-інтернаціоналістами, дбайливо доглядають за меморіалами Слави та могилами загиблих, допомагають тим, хто потребує їхньої допомоги, досліджують сторінки трагедії 1941-1945 років, пропагують збереження миру на землі.

Програмою зльоту було передбачено презентацію постерів -  узагальнених результатів військово-патріотичної роботи пошукових загонів (за що пошуковий загін Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримав ІІ місце), участь у краєзнавчому квесті «Стежками партизанської Слави», присвяченому 72-й річниці партизанського руху в Україні, у лінійці–реквіємі «Священна пам’ять невмируща», за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни та партизанів–ковпаківців.

Беручи участь у квесті, учасники зльоту подорожували партизанськими стежками від станції до станції, відповідали на поставлені запитання і розширювали свої знання про історію, географію і природу рідного краю.