ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ РАЙОНУ ЗА 2019 РІК ТА ВИЗНАЧЕНО ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ

Мережа закладів культури Роменського району найбільша в Сумській області

На цьому наголосив голова Роменської районної державної адміністрації  Валерій БІЛОХА під час виробничої наради, побажавши працівниками закладів культури натхнення, ініціативи й наполегливості в реалізації нових культурно-мистецьких проектів, впровадженні інноваційних форм змістовного дозвілля для населення Роменського району.

Про підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів культури і мистецтв району за 2019 рік і перспективи їх діяльності у 2020 році доповіла завідувач організаційно-методичного відділу комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури та мистецтв» Роменської районної ради Надія ПОТІЙ.

Здобутками та напрацюваннями працівників бібліотечної галузі поділилась з присутніми директор комунального закладу роменської районної ради – Роменська районна бібліотека ім. Йосипа Дудки - Наталія РИБАЧОК.

Директор Великобубнівської дитячої музичної школи Ольга ПЕРЕШИВАЙЛО інформувала про рівень розвитку позашкільної мистецької освіти в районі та творчі досягнення вихованців сільських дитячих музичних шкіл.

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, дякуючи працівникам галузі культури і мистецтва за плідну працю, зазначив, що органи влади та місцевого самоврядування і надалі будуть надавати належну підтримку розвитку культури Роменщини.