У РОМЕНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ НАВЧАННЯ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

Під час семінару-навчання обговорили особливості застосування змін в антикорупційному законодавстві під час проведення кампанії декларування – 2020

«Кожен декларант має відповідально поставитись до змісту інформації, яку зазначає у декларації. Враховуючи те, що Національне агенство з питань запобігання корупції отримало доступ до усіх реєстрів, більшість інформації, необхідної для заповнення декларації, міститься у відкритих державних реєстрах», – зазначив керівник апарату Роменської районної державної адміністрації Михайло ЛОМКО.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО, враховуючи останні роз’яснення Національного агенства з питань запобігання корупції, розповіла суб’єктам декларування про окремі нюанси заповнення декларацій, зокрема, про новий підхід до внесення в декларацію відомостей про кредит. Окремо було обговорено питання щодо внесення інформації про вартість об’єктів декларування.

«Обов’язково перевірте інформацію, що відображена у вашій декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі. Пам’ятайте, що Закон «Про запобігання корупції» дозволяє суб’єкту декларування упродовж семи днів після подання декларації подати виправлену декларацію, але не більше трьох разів, – наголосила Валентина Назаренко. – Нагадую: кампанія з декларування триватиме до 1 квітня. Вчасно подана декларація – це авторитет державного службовця».