УРЯД ЛІКВІДОВУЄ ТІНЬОВІ РИНКИ І КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ В РІЗНИХ ГАЛУЗЯХ

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій ГОНЧАРУК під час селекторної наради з керівництвом областей. Від Сумщини участь у нараді взяли тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК і керівник апарату облдержадміністрації Ігор КАЛЬЧЕНКО

За словами Олексія Гончарука, уряд ліквідовує тіньові ринки і корупційні схеми в різних галузях — обіг деревини, гральний бізнес, забудовники, АЗС. Усі органи влади держави мають розглядати це як комплексну стратегію.

«Ті, хто думають, що це тимчасові заходи для «галочки» – дуже помиляються. Без документів працювати ніхто не буде, – наголосив посадовець. – Це – нова реальність. Без жодних виключень».

За підсумками відеоселектору Прем’єр-міністр України, зокрема,наголосив,що до кінця цього тижня в Уряді та керівництва Держгеонадра має бути вся інформація від усіх областей про факти імовірного незаконного видобування корисних копалин у регіонах з чіткими координатами. Держгеонадра також підготують відповідний план заходів.

За інформацією з офіційної сторінки у мережі Facebook Прем’єр-міністра України: https://www.facebook.com/PMHoncharuk/?epa=SEARCH_BOX