КАБМІН ПРИЗНАЧИВ ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВІКТОРА ЛЯШКА ГОЛОВНИМ САНІТАРНИМ ЛІКАРЕМ

Кабінет Міністрів призначив заступника міністра охорони здоров'я Віктора ЛЯШКА на посаду головного санітарно-епідеміологічного лікаря

«Для того, щоб посилити систему, яка має запобігати проникненню на територію України цієї хвороби (спровокованої коронавірусом), ми призначили Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем», – сказав Прем'єр-міністр України Олексій ГОНЧАРУК під час брифінгу за підсумками засідання Уряду.

Віктор Ляшко буде координувати дії органів влади та інших служб з метою максимально ефективної організації роботи щодо попередження проникнення коронавірусу на територію країни та протидії його поширенню у разі виявлення спалаху.

Сам Віктор Ляшко коментує відновлення в Україні посади головного санітарно-епідеміологічного лікаря як важливу необхідність, адже саме ця посада дозволятиме встановлювати карантин на території країни у разі завезення особливо небезпечних інфекцій. А також запроваджувати обмежувальні протиепідемічні заходи як, наприклад, заборону проведення масових заходів, закриття дитячих навчальних закладів та громадських місць у разі поширення особливо небезпечної інфекційної хвороби.

Віктор Ляшко також пообіцяв щоденно звітувати на брифінгах про ситуацію на пунктах пропуску: скільки було проскринінговано осіб, які результати температурного скринінгу та про подальші заходи упродовж дня.

Нагадаємо, згідно з даними Міністерства охорони здоров'я, в Україні наразі не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус.