У КОЖНІЙ ОТГ МАЄ БУТИ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ. КЛЮЧОВЕ ПИТАННЯ – ДОСТУПНІСТЬ, – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Прем’єр-міністр України окреслив п’ять завдань в рамках реформи децентралізації. При цьому він наголосив, що саме реформа децентралізації, згідно з дослідженнями, визнана однією з найуспішніших в Україні

Денис Шмигаль повідомив, що на сьогодні вже сформовано 1045 ОТГ із 1400 запланованих. Він зазначив, що до кінця березня 100% території України має бути покрито перспективними планами.

«Формування спроможних територіальних громад, формування нової системи адміністративно-територіального устрою, розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади, перегляд повноважень місцевих державних адміністрацій з урахуванням нових повноважень органів місцевого самоврядування та стимулювання розвитку інструментів місцевої демократії. Саме ці завдання є ключовими. Їх вирішення має дати людям комфорт та захищеність. Кожен громадянин має знати, куди йому звернутися в разі необхідності та хто подбає про вирішення його проблем, адже держава – це, в першу чергу, захист та сервіс», – зазначив Денис Шмигаль.

Також Прем`єр-міністр заявив, що в 100% територіальних громад України мають бути сформовані оптимальні мережі соціальної інфраструктури. «У кожній ОТГ має бути створено центр надання адміністративних послуг. Ключове питання – доступність», – повідомив Денис Шмигаль.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/v-kozhnij-otg-maye-buti-centr-nadannya-adminposlug-klyuchove-pitannya-dostupnist-premyer-ministr-denis-shmigal