ЗА ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ СУМЩИНУ ВІДЗНАЧИЛИ В ОФІСІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій ТРОФІМОВ подякував тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК і всім співробітникам облдержадміністрації за сумлінну працю

«Сумщина традиційно знаходиться в топ-10 областей щодо впровадження реформи децентралізації, ви – в лідерах у реформуванні освіти. І я дякую за це Ірині Купрейчик та всій команді облдержадміністрації».

Перед новим очільником області Романом ГРИЩЕНКОМ Сергій Трофімов від імені Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО поставив завдання працювати на розвиток Сумщини.

«Ми сподіваємось на Вашу плідну роботу і будемо жорстко питати, як, до речі, зі всіх інших голів облдержадміністрацій», – звернувся перший заступник керівника Офісу Президента України до Романа Грищенка.

На запитання журналістів щодо майбутніх кадрових змін в облдержадміністрації новопризначений очільник області відповів так: «Мій принцип – хто робить, той залишається. Є завдання – і вони мають бути виконані. Попрацюємо – побачимо».