ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

На період карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, чимало жінок та дітей залишилися у домівках поряд з кривдником в умовах вимушеної ізоляції. Поява нових стресових ситуацій, матеріальні труднощі, відсутність особистого простору та інші чинники вже викликають прояви домашнього насильства.

Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, нагадує, що для допомоги постраждалим від насильства та жорстокого поводження у Роменському районі функціонують спеціалізовані служби, які навіть в умовах карантину працюють та надають екстрену соціальну та психологічну підтримку.

Якщо це трапилося з вами, якщо ви бачите, як страждають діти, якщо ви не байдужі до чужої біди… ТЕЛЕФОНУЙТЕ!..

  • Національна поліція – 102;
  • Бригада швидкої медичної допомоги – 103;
  • Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 5-28-01;
  • Урядова «гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі  – 15-45.

Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. На «гарячій» лінії надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питання загрози вчинення такого насильства. Також надається психологічна допомога потерпілим від домашнього насильства чоловікам, жінкам, дітям.

Пам’ятаймо, насильству немає виправдання! Бережіть себе та близьких вам людей.