ПРОВЕДЕНО ІІ ЕТАП РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Незважаючи на погодні умови, наприкінці вересня, у м.Ромни на стадіоні коледжу СНАУ проведений ІІ етап районних змагань з легкоатлетичного кросу серед учнів загальноосвітніх шкіл  в залік ХХІІ спортивних ігор школярів.

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів прийняло участь 20 команд, які змагалися в бігу: старші юнаки 1997-1998 року народження на 3000 метрів, молодші юнаки та дівчата 1999-2000 року народження та старші дівчата на 1000 метрів. Перемоги в своїх вікових групах святкували: Софієнко Юрій (Перехрестівська ЗОШ), Приходько Артем, Римарь Інна (Перекопівська ЗОШ),  та Соловей Марина (Анастасівська ЗОШ).

В командному заліку І місце зайняла Перекопівська ЗОШ ( вчитель ФК Леміш Михаїл), ІІ місце – Коржівська ЗОШ (вчитель ФК Овчаренко Олександр), ІІІ місце – команда Дібрівсько НВК (вчитель ФК Рокитянський Євген).

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів змагалося 8 команд, І місце серед юнаків на дистанції 1000 метрів зайняв Слободюк Ярослав (Сулимівська ЗОШ), серед дівчат на тій же дистанції – Сергійчук Діана (Голінська ЗОШ). Серед шкіл І місце зайняла команда Голінської ЗОШ (вчитель ФК Лазоренко Микола), ІІ місце – Сулимівська ЗОШ (вчитель ФК Муквич Сергій), і 3 місце –  Ярошівський НВК (вчитель ФК Запорожець Світлана).

За підсумками виступів сформована команда Роменського району, яка буде виступати 8-9 жовтня в у місті Суми на обласних змаганнях.