РОМЕНЩИНА: ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Напередодні  свого професійного свята  в актовій залі Роменського коледжу СНАУ  зібрались  педагоги шкіл Роменського району.

В урочистостях взяли участь голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П., перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М., голова Роменської районної ради  Хоронько С.В., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Кужель О.В., голова  міськкому профспілки працівників освіти і науки Тарала М.І., шановані гості - ветерани педагогічної праці.

У вітальному слові голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П. наголосив, що працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити, вона вимагає великого доброго серця, чуйності і неодмінно любові до дітей, адже в світі є лише одна професія від Бога – це вчитель, всі ж інші професії – від учителя.

Відбулось нагородження кращих педагогів Почесними грамотами та Подяками Роменської районної державної адміністрації, районної ради, грамотами управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації, грамотами та преміями Роменського міськкому профспілки працівників освіти і науки.

Голова Роменської районної ради Хоронько С.В. побажав освітянам успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій: «Хай завжди вам вистачає сил і мудрості на нові творчі ідеї. Хай і надалі ваші знання, життєвий досвід, вогонь душі і доброта сердець будуть сповна віддані дітям, вихованню їх на багатих історико-культурних і духовних цінностях українського народу».

На святі лунало багато теплих і добрих слів про вчителів – ветеранів, які у свій час зробили великий внесок у розвиток освіти району.

Освітян Роменщини тепло привітали святковим  концертом артисти Сумської обласної філармонії.