СОЦІАЛЬНОМУ ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН – ПЕРШОЧЕРГОВА УВАГА

3 жовтня 2013 року в управлінні соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації відбулося засідання робочої комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком з метою здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист населення в період оптимізації цін і тарифів на природний газ та житлово-комунальні послуги.

«Реалізуючи соціальні ініціативи Президента України, ми працюємо над тим, щоб громадяни були забезпеченні якісними умовами життя. Робоча комісія координує та здійснює контроль за виконанням та наданням населенню субсидій. З метою своєчасного призначення населенню житлових субсидій комісія забезпечує безперебійний обмін між управлінням соціального захисту населення та організаціями - надавачами послуг даними щодо фактичного використання  послуг», зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М., котрий є головою комісії.

В ході засідання обговорено питання про організацію прийому громадян, які звертаються за призначенням населенню житлових субсидій в опалювальний період 2013-2014 років, про роботу комісії по розгляду звернень громадян з питань надання населенню соціальних допомог, субсидій та пільг щодо призначення житлових субсидій, про дотримання передбачених законодавством термінів прийняття рішень щодо призначення житлових субсидій.

За результатами розгляду управлінню соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації надані доручення і в подальшому забезпечувати якісну роботу з питання прийому документів та призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива  у встановлені законодавством строки, забезпечувати діяльність комісії по розгляду питань щодо призначення житлових субсидій та приймати рішення в кожному випадку, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім'ї.