НА РОМЕНЩИНІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ПРИЗОВНИКІВ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

3 жовтня 2013 року на Алеї Героїв у м. Ромни відбулися урочисті заходи з нагоди осіннього призову юнаків району та міста до лав Збройних Сил України. 

«День призовника» проведено за ініціативи Роменської районної державної адміністрації, Роменської районної ради та Роменської міської ради з метою патріотичного виховання молоді та підвищення авторитету Збройних Сил України. 

Юнаків з цією важливою подією у їхньому житті привітав заступник голови Роменської  районної державної адміністрації Ремінець В.В., який зазначив, що боронити свою державу, непохитно стояти на сторожі її незалежності та територіальної цілісності завжди було й є святим та почесним обов’язком кожного громадянина України, побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок, а також від імені голови Роменської районної державної адміністрації, Роменської районної та міської ради  вручив вітальні листівки.

Під час урочистей призовники спільно з керівництвом  міста та району поклали квіти до Алеї Героїв.

Військовий комісар Роменсько-Недригайлівського об’єднаного міського військового комісаріату Ішутов А.П. зачитав Указ Президента України Віктора Януковича від 9.11.2012 року №635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році» і побажав майбутнім воїнам всіляких гараздів та легкої служби.

Благословив призовників на військову службу священник-настоятель Вознесенської церкви, митрофорний протоієрей Кавчак Іван Осипович.