У С.ХМЕЛІВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО ФІНАЛЬНУ ЧАСТИНУ ДРУГОГО (РАЙОННОГО) ЕТАПУ КУБКУ ШКІЛЬНОГО ФУТБОЛУ СУМЩИНИ «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

Популяризація та утвердження здорового способу життя, організація змістовного дозвілля всіх верств населення, їх залучення до фізкультурно-спортивного руху є одним із пріоритетів державної політики, на цьому наголошує Президент України В.Янукович

На виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Сумської області на 2012-2016 роки, з метою зміцнення здоров’я учнів, популяризації футболу в учнівському середовищі на футбольному стадіоні с.Хмелів Роменського району проведена фінальна частина  другого (районного) етапу Кубку шкільного футболу Сумщини «Золота осінь».

Фінальній частині передував: перший (шкільний) етап, що стартував 20 вересня,  в якому прийняли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, більше 1200 учнів району. 1 жовтня були проведені районні зональні змагання серед збірних команд шкіл -  21 команда, і переможці зональних частини: Біловодська, Пустовійтівська, Перекопівська  загальноосвітні школи та Хмелівський НВК вийшли в фінал.

З привітальними словами до кращих команд загальноосвітніх шкіл району звернулися: Голова Хмелівської сільської ради Рибалко Ольга Григорівна, директор Хмелівського НВК Пугач Олена Петрівна, які в своїх виступах наголосили про роль та розвиток футболу для підростаючого покоління та побажали перемоги найкращим.

“Про напруженість та  рівень турніру свідчить те, що долю призових місць вирішували після матчеві одинадцятиметрові удари, так як в очних поєдинках в команд були однакові показники. І місце зайняла команда Перекопівської ЗОШ (вчитель ФК Леміш Михаїл), 2 місце хазяїни турніру Хмелівський НВК (вчитель ФК Івницький Василь) і 3 місце Пустовійтівська ЗОШ (вчитель ФК Горбатко Руслан)”- зазначив директор Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім.П.Калнишевського О.П.Касьян.

Призери та переможці нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.