ПОПУЛЯРИЗУЮЧИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

“Урядом прийнято Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, яка сприятиме оновленню спортивної інфраструктури в Україні та залученню молоді до масового спорту. Програмою передбачено  будівництво 50 басейнів, 2500 спортивних майданчиків, зведення у кожній області універсального спортивного комплексу”- про це у ході апаратної наради поінформував головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Матвієнко С.Г.

“На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА влада роменщини розвиває сільський футбол. Щорічно 24 команди загальноосвітніх навчальних закладів та 16 команд сільських рад Роменського району приймають участь у першості району з футболу, кубку району, в змаганнях на призи клубу “Шкіряний м’яч”. Також збірна команда юнаків загальноосвітніх навчальних закладів району зайняла 2 командне місце з футболу, а команда дівчат загальнооосвітніх навчальних закладів району стала переможцем змагань з футзалу в залік XXI обласних спортивних ігор школярів серед команд районів області” – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М., коментуючи результати проведення фінальної частини другого (районного) етапу кубку шкільного футболу Сумщини «Золота осінь», що відбувся у с.Хмелів Роменського району.

“Ми активно працюмо над тим, щоб у Роменському районі були створені необхідні умови для того, щоб підростаюче покоління фізично загартовувалося та вело здоровий спосіб життя.” – додав Сергій Григорович.