ВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА РАЙОНУ ІННИ НАУМОВОЇ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЯ МОЛОДІ

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас зі знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України та прекрасним літнім святом – Днем молоді!

Цього року ці свята ми відзначаємо в один день, адже і за духом своїм вони дуже  близькі між собою.

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу, адже Україна обрала шлях незалежного розвитку, парламент закріпив це в Конституції, підтвердивши прагнення нашої держави стати демократичною, соціальною та правовою державою, одним з основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини й громадянина.

Конституція згуртувала всі покоління, і від кожного з нас, а особливо від молоді залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Сучасні та освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Бажаю всім нам впевненості, сили, гідності та впевненості в  захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Щиро бажаю всім нам щасливої долі, міцного здоров'я, злагоди та пам'ятати, що від кожного з нас залежить завтрашній день – майбутнє всієї України!

Зі святами!