НА РОМЕНЩИНІ ПЕРЕЙМАЮТЬСЯ ПРОБЛЕМА ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

З метою реалізації державної соціальної політики на території Роменського району, 17 липня 2020 року у Роменській районній державній адміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови відбулося обговорення порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яка надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877

В ході обговорення було сформовано список осіб, які перебувають на квартирному обліку та визначено подальші кроки для успішного отримання державної субвенції.

«Відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з інтернатних закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з-під піклування. Сьогодні на квартирному обліку перебуває 35 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Ми маємо оптимізувати зусилля для того, щоб надати у цьому році житло якомога більшій кількості дітей» - підсумувала тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА.