ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ З УСТАНОВАМИ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ДО СФЕРИ УПРАВЛІННЯ РДА

Під час наради обговорено нові форми для звітування про діяльність уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції за І півріччя 2020 року та внесено пропозиції щодо спільних антикорупційних заходів на II півріччя 2020 року

До відома учасників наради було доведено оновлену форму звітування розроблену Національним агентством з питань запобігання корупції з метою визначення якісного стану виконання уповноваженими роботи за основними напрямками.

«Проаналізувавши отримані результати анкети самооцінки ми зможемо удосконалити заходи щодо запобігання корупції та забезпечити в II півріччі 2020 року більш ефективне виконання окремих напрямів діяльності. Перш за все необхідно забезпечити організацію спільних заходів, які будуть сприяти формуванню нульового рівня толерантності до корупційних проявів та культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень» - на цьому наголосила уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Роменської районної державної адміністрації, Валентина Назаренко.

Уповноважені установ, які належать до сфери управління органу влади надсилають заповнені форми звітування безпосередньо до Національного агентства з питань запобігання корупції. Подати звіт до НАЗК в електронній та паперовій формі слід до 10 серпня 2020 року. Нова форма звіту допоможе НАЗК більш якісно підготуватися до наступного циклу - звіту за весь 2020 рік.

«Керівникам установ, які належать до сфери управління Роменської районної державної адміністрації необхідно забезпечити своєчасне подання звіту уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції до Національного агентства з питань запобігання корупції» - на цьому наголосила Інна Наумова, тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації.