ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОЧІ ПОЇЗДКИ КЕРІВНИКА РАЙОНУ

Сьогодні голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО продовжив робочі поїздки по сільським радам району, з метою ознайомлення зі станом об’єктів соціальної сфери Роменщини

Свою чергову поїздку очільник району здійснив до Зарудянської, Погожокриницької та Перехрестівської сільських рад. У ході поїздки Денис Ігорович відвідав Погожокриницький ліцей, дошкільний навчальний заклад, фельдшерсько-акушерський пункт села Погожа Криниця, сільську бібліотеку, спортивний зал, фельдшерсько-акушерський пункт села Заруддя та Перехрестівську амбулаторію.

Під час зустрічей з головами сільських рад та керівниками об’єктів соціальної сфери голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко завжди звертає увагу на проблеми сьогодення кожної сільської ради, та якими шляхами і методами в найкоротший термін вирішити ці питання.

«Сьогодні люди повинні чітко розуміти, що саме вони є учасниками всіх процесів та реформ, які проходять в країні. І саме від вас має надходити ініціатива, бо ви вирішуєте, як буде розвиватися ваша територія. А районна влада і я особисто сприятимемо в реалізації планів і допоможемо досягти наміченого», - зазначив Денис Ігорович під час спілкування з громадами сіл.