«ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ» - РОМЕНЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Напередодні свята Роменщина вшанувала подвиг учасників Революції Гідності, а також усіх, хто віддав своє життя на Майдані Незалежності та у зоні проведення операції Об’єднаних сил.День Гідності та Свободи – історично важливий та пам’ятний день, адже українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі

До Дня Гідності та Свободи відбулася церемонія ушанування, покладання квітів до меморіального знаку героям-борцям за незалежність України в якій взяв участь заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, і які загинули на Майдані Незалежності, у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України.

В населених пунктах району органами місцевого самоврядування  організовано покладання квітів до місць поховань, загиблих захисників України від російської агресії, до пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених подіям та учасникам Революції Гідності, антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Роменській районній бібліотеці імені Й.Дудки, бібліотечних закладах району організовано фотодокументальні виставки, експозиції: «Україна понад усе!», у навчальних закладах району  пройшли різноманітні тематичні просвітницькі заходи.

До 7-ої річниці Революції Гідності в населених пунктах району розміщено соціальну рекламу «Вільні творити майбутнє». У соціальних мережах розміщено тематичні заходи, зокрема, на сторінці «Роменська районна бібліотека ім. Й. Дудки» онлайн година громадянства «Гідність та свобода - майбутнє України», на сторінці «Роменщина мистецька» вітання до Дня Гідності і Свободи «Навіки слава Україні, Героям слава на віки».