ЮРІЙ ЧМИРЬ: «РОЗВИТОК АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ – ЗАПОРУКА ПРОЦВІТАННЯ СЕЛА»

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час урочистих заходів з нагоди Дня працівників сільського господарства

«Сумська область має колосальний агропромисловий потенціал. Ми входимо до трійки лідерів загальнодержавного рейтингу з розвитку сільського господарства. Сумщина успішно виконує завдання Президента України щодо гарантування продовольчої безпеки та розвитку сільських територій», – зазначив Юрій Чмирь.

За його інформацією, цього року в області введено в експлуатацію близько 300 об’єктів соціальної інфраструктури села, споруджено три овочесховища. За останні роки побудовано сучасні елеватори загальним об’ємом 640 тис. т.

«Сумщина має рекордні врожаї картоплі та овочів. У цьому році плануємо зібрати близько трьох мільйонів тонн зерна. За останні 10 місяців валове виробництво сільськогосподарської продукції збільшено на 5%», – поінформував директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Івченко.

Він підкреслив, що завдяки спільній роботі влади, соціально відповідального бізнесу та громади на Сумщині відбулися вагомі зрушення в інфраструктурі сільської місцевості – відремонтовано об’єкти соціальної сфери, відновлено вуличне освітлення, побудовано водопроводи, тощо.

«Наша Коровинська громада отримує велику підтримку та допомогу з боку наших аграріїв та влади. У селі завершено капітальний ремонт будинку культури, відреставровано меморіальний комплекс загиблим в роки війни землякам, встановлено ігровий майданчик для дітей дошкільного закладу, відновлено вуличне освітлення», – наголосив Коровинський сільський голова Сергій Шило.

Головний лікар Буринської центральної районної лікарні Зоя Сидорук подякувала аграріям за їх внесок у модернізацію галузі охорони здоров’я.

«Завдяки інвесторам наша лікарня отримала автомобілі швидкої допомоги,  зробила ремонт дитячого та терапевтичного відділень, замінила вікна у хірургічному комплексі, також придбано обладнання для фельдшерських пунктів та закладів первинної ланки», – підкреслила лікар.

Юрій Чмирь подякував працівникам сільського господарства за їх вагомий внесок у розвиток галузі та вручив Почесні грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства, Грамоти і Подяки голови облдержадміністрації.