В РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ СЕКРЕТАРІВ СІЛЬСЬКИХ РАД, КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

12 листопада в залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом керівника апарату Роменської районної державної адміністрації Ломка М.О. відбулося проведення семінару – навчання секретарів сільських рад, керівників структурних підрозділів Роменської районної державної адміністрації з питань: “Засвідчення вірності копії документів. Засвідчення справжності підписів на документації. Видача дубліката документа”, “Особливості формування сільських бюджетів на 2014 рік, внесення змін до законодавчих актів, що стосуються планування та виконання місцевих бюджетів”, “Про взаємодію ДІМ Роменського МВ УМВС України в Сумській області з органами місцевого самоврядування”, “Про організацію подання відомостей про виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації”, розглянуті інші питання.

Також цього дня відбулося проведення навчання керівників підрозділів апарату та структурних підрозділів Роменської районної державної адміністрації. Були детально розглянуті питання “ Про первинні нормативно-правові акти”. По даному питанню виступив головний спеціаліст юридичного відділу апарату Роменської районної державної адміністрації Юсов О.П., який розповів про основні вимоги щодо складання нормативно-правових актів, наголосив на обов’язковому  дотриманні вимог закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Завідувач сектору кадрової роботи апарату Роменської районної державної адміністрації Сеник О.А. інформувала по питанню «Правовий статус державного службовця згідно з Законом України «Про державну службу», а також розповіла про основні положення щодо впровадження системи наставництва в державних органах відповідно до наказу Нацдержслужби України від 25 жовтня 2013 № 189.