ІГОР ЯГОВДИК: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ – НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ У РОЗБУДОВІ СУМЩИНИ»

13 листопада у Конотопі відбулось засідання «круглого столу»: «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації  державної і регіональної політики». В зібранні взяв участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.  

За його словами,   залучення громадського сектору до реалізації державної політики сприяє вирішенню актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону.

«На виконання завдань Президента України Віктора Януковича в області створені умови для розвитку інститутів громадянського суспільства та залучення громадськості до управління державою», – зазначив  Ігор Яговдик.

 «Громадська рада виступила з ініціативою проведення «круглих столів» щодо підтримки місцевих товаровиробників, забезпечення населення якісними та доступними продуктами харчування. Це яскраве свідчення участі громадського сектору в питаннях формування та реалізації регіональної політики, спрямованої на покращення життя людей», – підкреслив голова громадської ради при облдержадміністрації Володимир Демура.

Він зазначив, що влада та громадськість мають спільне завдання – популяризувати продукцію під брендом «Зроблено на Сумщині», формувати позитивний імідж місцевих товаровиробників та збільшувати їх частку на регіональному і всеукраїнському споживчому ринку.

З цією метою у 3108 торговельних підприємствах області виділено площі для реалізації товарів місцевого виробництва, які обладнані стендами з написом «Зроблено на Сумщині». Зокрема, у Конотопі торгові місця виділено у 449 закладах торгівлі (90% від їх загальної чисельності). Загальна частка місцевих товарів у торговельних закладах регіону переважає і становить майже 56%, у тому числі по місту Конотоп – 52,47%. На продовольчих ринках Сумщини частка місцевої продукції становить 70,75%, у тому числі  у Конотопі – 66,08%.

«Діалог влади та громадськості є однією з головних ознак демократії та ефективності прийняття рішень. Сьогодні громадський сектор є надійним партнером влади у розбудові регіону», – резюмував Ігор Яговдик.