ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО В ДІЇ: ДЕЛЕГАЦІЯ З ТАДЖИКИСТАНУ БУЛА ПРИЄМНО ВРАЖЕНА ДОРОГАМИ СУМЩИНИ
Про це під час засідання ради ректорів голові Сумської облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ повідомив ректор Сумського національного аграрного університету Володимир ЛАДИКА
«На Сумщині побувала делегація з Таджикистану. Коли ми їздили Сумщиною, я їм показував наші фермерські господарства, то учасники делегації відзначили, що вони враженні нашими дорогами – відремонтованими й сучасними, – розповів Володимир ЛАДИКА. – Те, що в області завдяки програмі «Велике будівництво» відбудована магістральна дорога, що на Сумщину не соромно привезти іноземців – це великий плюс. І за це варто подякувати усій вертикалі влади. Адже тепер на Сумщину доїдуть і студенти, й інвестори з інших країн».
Також, за словами ректора СНАУ, учасники делегації з Таджикистану були здивовані, що у нас в області все чисто, спокійно. Вони навіть в селах, розташованих над трасою, не побачили сміття.
«Сумщина змінюється й іноземні делегації це відзначають», – наголосив Володимир ЛАДИКА.







