Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВИЗНАЧЕНО ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ У 2014 РОЦІ

Питання щодо реалізації у регіоні завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, підсумків 2013 року та плани на 2014 рік було розглянуто на оперативній нараді, що відбулася 23 грудня у Роменській районній державній адміністрації

«Одним із завдань Президента України Віктора Януковича є створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів. Підводячи підсумки 2013 року, можна з впевністю сказати, що ми маємо відповідні результати роботи» - зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М.

«Органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, керівниками підприємств, установ та організацій  різних форм власності проводиться робота по реалізації завдань Програми Президента «Україна для людей» та Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015», Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка,  ефективна держава»,  забезпечено позитивну динаміку більшості показників соціально-економічного розвитку району», – зазначила начальник управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації Гребенюк О.П.

Зокрема було зазначено, що за поточний рік залучено інвестицій на територію району близько 124,5 млн. гривень, в тому числі: упромисловість залучено інвестицій (власних коштів підприємств) – 11,3 млн. гривень, що на 3,0 млн. гривень більше відповідного періоду минулого року.

Олена Петрівна інформувала про основні заходи, які проведені сільськогосподарськими та промисловими підприємствами протягом відповідного періоду по підтримці соціально-економічного  розвитку сільських територій. Також  начальник управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації розповіла про плани на 2014 рік.

Щодо агропромислового комплексу, Олена Петрівна зазначила, що у 2014 році планується проведення будівництва елеватора на 100 тис. тонн ТОВ «Агробізнес ТСК»  (інвестиційна вартість 200 млн. гривень). Планується реконструкція тваринницького приміщення під пташник ТОВ «Сіб-Альфа» на 35 тисяч місць (інвестиційна вартість 1 млн. гривень), реконструкція тваринницького приміщення з будівництвом молокопроводу ПрАТ «Райз Максимко» (інвестиційна вартість 1,7млн. гривень), реконструкція тваринницького приміщення   на 200 корів ДП ДГ «Надія»  (інвестиційна вартість 0,3 млн. гривень).

«У 2014 році планується продовження співпраці з українсько-швейцарським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, що передбачає будівництво водогонів у сільській місцевості», – додала Олена Петрівна.

Також по питанню щодо реалізації у регіоні завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, підсумків 2013 року, планів на 2014 рік інформувала начальник управління регіонального розвитку та будівництва Роменської районної державної адміністрації Н.М.Трофименко. Була надана інформація про заходи, які проведені щодо енергозбереження, розвитку та реконструкції систем теплопостачання, водопостачання населених пунктів, благоустрою території населених пунктів Роменського району, проведення ремонтів доріг,  газопостачання та ін.