Веб-сторінки ліквідованих РДА

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ БЮДЖЕТНИМИ УСТАНОВАМИ РАЙОНУ - НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ ГОЛОВИ РОМЕНСЬКОЇ РДА

На цьому наголосила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО під час онлайн-наради з представниками територіальних громад

В режимі он-лайн до наради долучилися голови Андріяшівської, Коровинської територіальних громад,  заступники голів Недригайлівської, Синівської та Липоводолинської територіальної громади, представники відділів освіти Роменської та Андріяшівської територіальної громади, начальник управління адміністративних послуг Роменської міської ради

Відповідно до Меморандуму про взаємопорозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022, який було підписаного на останньому засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад, для всіх бюджетних установ освітньої, соціальної та медичної сфер ціна природного газу становитиме 16 грн. 40 коп. за 1 куб.м.

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 жовтня 2021 р. № 1234-р «Деякі питання діяльності акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» попередньо схвалив укладання договорів постачання природного газу бюджетним установам та організаціям відповідно до примірного договору ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Заступник голови Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО звернула увагу учасників наради, що на сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» оприлюднено оновлений алгоритм дій для бюджетних установ та організацій щодо укладання договорів.

«Прошу кожну територіальну громаду відповідально віднестися до підготовки пакету документів і в найкоротші терміни відправити для оперативного опрацювання газопостачальній компанії», - зазначила посадовець.

У Роменському районі на сьогодні 6 громад, а саме 49 бюджетних установ, мають намір укласти договір на постачання газу з ТОВ «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг».

Андріяшівською, Коровинською та Липоводолинською територіальними громадами 13 жовтня було подано документи на платформі «Нафтогаз Трейдинг», 19 жовтня заплановано подати оновлений пакет документів.

Роменською територіальною громадою 18 жовтня з урахуванням оновленого алгоритму, подано пакет документів по частині бюджетних установ та проводиться робота щодо отримання акту звірки розрахунків від попереднього постачальника по решті бюджетних установ.

Представники Недригайлівської та Синівської територіальних громад доповіли, що подають документи згідно нового алгоритму дій.