Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ В РАЙОНІ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир ТАТАРІНОВ провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо організації та відзначення в районі Дня Соборності України

Учасники наради детально розглянули основні організаційні моменти проведення урочистостей в районі.

Про основні заходи, що відбудуться протягом січня в закладах освіти, культури району доповіла начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марина СУШКО.

В бібліотеках району будуть організовані експозиції, книжкові виставки, присвячені висвітленню історії Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Акту злуки. У загальноосвітніх закладах заплановано провести тематичні уроки, урочисті лінійки, тематичні виховні години на краще знання історії становлення української державності.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив на забезпеченні проведення 22 січня у громадах району меморіальних заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України за участю представників органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій, громадськості.

По закінченню наради перший заступник голови райдержадміністраціїВолодимир ТАТАРІНОВ дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які забезпечують і відповідають за організацію конкретних заходів.