Веб-сторінки ліквідованих РДА

БІЛЬШІСТЬ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДОТРИМУЮТЬСЯ ВСТАНОВЛЕНИХ ОБМЕЖЕНЬ І ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

Про це свідчать чергові тижневі підсумки перевірок дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на Роменщині

На території Роменського району перевірки суб’єктів господарювання, перевізників та громадян щодо безумовного дотримання ними карантинних обмежень здійснювали 6 додаткових мобільних груп у складі поліцейських, членів громадських формувань, представників лабораторного центру контролю та профілактики хвороб, Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування.

За період з 07 по 13 січня представниками Національної поліції за порушення запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів складено 2 адміністративних протоколи, які направлено до суду для прийняття рішення, та винесено 14 постанов.

Представниками Держпродспоживслужби за тиждень перевірено 7 суб’єктів (об’єктів) з масовим перебуванням людей та 58 суб’єктів (об’єктів) господарювання; виявлено 5 порушень; складено 1 протокол та 4 приписи, пропозиції щодо усунення порушень.

Сьогодні представники Держпродспоживслужби, перевіривши 12 суб’єктів господарювання у м. Ромни, смт Недригайлів та смт Липова Долина, порушень не виявили.

Перевірки триватимуть і надалі. Дотримуйтесь обмежувальних заходів, бережіть власне здоров’я та здоров’я близьких людей, вакцинуйтеся.