Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПЕРШОЧЕРГОВО ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ ВИМОГ У ГРОМАДАХ З ВИСОКИМ РІВНЕМ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19

Таке доручення дав голова облдержадміністрації представникам Нацполіції, Держпродспоживслужби та місцевої влади

Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ дав доручення посилити роботу і сфокусувати контроль за дотриманням карантинних обмежень більше в тих громадах, де високий рівень захворюваності. Саме порушення протиепідемічних заходів та недостатній контроль за дотриманням карантинних обмежень суттєво впливають на ріст захворювання на коронавірусну інфекцію.

«Це прямий обов’язок громад – гарантувати епідемічну безпеку. Адже це збереження життя і здоров’я їх жителів. Це менші витрати на кисень, ліки тощо. Ці кошти можна спрямувати на інші важливі проекти. Тому ніхто так не зацікавлений у тому, щоб менше хворіло людей, як самі громади», – наголосив він.

За словами начальника Головного управління Нацполіції в Сумській області Сергія ЧИЖА, щодоби до патрулювання залучається 34 мобільні групи у складі 63 працівників Нацполіції.

Так, протягом минулого тижня було складено 58 протоколів за ч.1 ст 44 прим. 3 Кодексу України про адмінправопорушення. Зокрема складено 9 протоколів стосовно суб’єктів господарювання у сфері торгівельного та побутового обслуговування, 39 – пасажирів транспорту, 6 – закладів громадського харчування, 2 – торгових центрів, 1 – перевізника та 1 – продовольчого ринку. Винесено 117 постанов за ч.2 ст. 44 прим. 3 Кодексу України про адмінправопорушення.

У зв’язку із деякими змінами у контролюючих важелях і повноваженнях, Дмитро Живицький дав доручення скоординувати дії представників Нацполіції, Держпродспоживслужби та місцевої влади, щоб не втратити якість карантинних перевірок та контролю.