Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ШТАБУ РАЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Під головуванням голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, керівника району територіальної оборони Дениса ВАЩЕНКА відбулось чергове засідання штабу району територіальної оборони

Під час засідання було проведено аналіз виконання Закону України «Про основи національного спротиву» на території Роменського району.

Крім цього, члени штабу обговорили забезпечення оборони Роменського району та взаємодію з органами управління інших складових сил безпеки та сил оборони, у підпорядкуванні яких перебувають сили і засоби, що сплановані або залучаються до виконання завдань територіальної оборони. Командири ДФТГ доповіли щодо дотримання комендантської години в Роменському районі.

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО інформувала про заплановані заходи щодо залучення трудових ресурсів та техніки для створення системи оборонних рубежів в 2023 році.

В завершення наради керівник району територіальної оборони Денис ВАЩЕНКО наголосив, що територіальна оборона має своєчасно реагувати та вживати заходи щодо оборони та захисту населення.