ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИДАТНОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ Т.Г.ШЕВЧЕНКА
Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світову славу. А йогопоетичне слово – це вогонь, що запалює душу людини
За традицією в першу декаду березня 2014 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов Шевченківській тиждень, у рамках якого проведено загальношкільні лінійки, відкриті уроки, засідання літературних клубів, літературний конкурс на кращий літературний твір про Т.Шевченка «Уклін тобі, Тарасе», соціологічне дослідження «Кобзар» у вашому домі», інтелектуальну літературну вікторину по творчості Т.Г.Шевченка «Тарас Шевченко - наша історія, наша пам’ять».
У бібліотеках шкіл проведено Шевченківські читання, оформлені постійно діючі книжково-ілюстративні виставки та тематичні полички, прочитано сотні віршів.
До участі у заходах були залучені батьки школярів, громадськість району, працівники управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.
Високу активність у проведенні заходів виявили учні та педагоги Андріяшівської, Анастасівської, Пустовійтівської, Великобубнівської, Глинської, Рогинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гудимівської, Овлашівської, Гаївської ЗОШ І-ІІ ступенів та інші.
![]() |




