Веб-сторінки ліквідованих РДА

Проведено виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу»

У виїзному прийомі прийняли участь представники управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), та заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі Воробйова І.В.

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», було проведено інформування населення з питань діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім'ям з дітьми, пенсійного забезпечення, отримання телетюнерів та інше. Також вивчалось питання якості надання соціальних послуг соціальними робітниками та потребу в наданні додаткових послуг з метою залучення мультидисциплінарних бригад.

Робота спеціалістів «мобільного соціального офісу» забезпечує, в межах своїх повноважень, реалізацію державної політики соціального захисту населення та сприяє покращенню соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населення шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання громадян.