Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАЛАСЯ ЧАСТКОВА МОБІЛІЗАЦІЯ

До лав Збройних Сил України призиваються, в першу чергу, професіонали та чоловіки, які свого часу служили в армії

Про це повідомив голова облдержадміністрації Володимир Шульга у «прямому ефірі» на обласному телебаченні.

«Часткова мобілізація – це мобілізація не всіх, хто може тримати зброю в руках. В армію призивають лише професіоналів», – пояснив посадовець.

За словами Володимира Шульги, в області вже зареєструвалися більше 400 добровольців. Нині вони стали на облік і можуть бути призвані до Національної Гвардії. 

Детальна інформація щодо набору до Національної гвардії України на офіційному веб-сайтіМіністерства внутрішніх справ Україниhttp://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/1000770