Веб-сторінки ліквідованих РДА

УКРАЇНА БЕРЕ КУРС НА ВСТУП ДО НАТО

Уряд вносить до ВР законопроект про скасування позаблокового статусу України і відновлення курсу на членство в НАТО

Уряд України вносить на розгляд парламенту законопроект про скасування позаблокового статусу української держави та про відновлення курсу України на членство в НАТО. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК на засіданні уряду.

Він нагадав, що 28 серпня під головуванням Президента України відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони: «Відповідно до рішення РНБО уряд України вносить на розгляд парламенту законопроект про скасування позаблокового статусу української держави та про відновлення курсу України на членство в НАТО».

Згідно з проектом закону, наголосив Арсеній Яценюк, «основна і єдина мета України в зовнішній політиці – це набуття членства в Європейському Союзі».

«Даний закон забороняє українській державі приймати рішення про членство в будь-яких інших економічних, політичних чи військових союзах, які суперечать основній меті України – членству в Європейському Союзі», – підкреслив Глава уряду.

Після ухвалення цього закону, за його словами, Україні буде заборонено членство як у Митному, так і в Євразійському, так і в інших різного роду так званих союзах, які «по суті своїй є нічим іншим, як Радянським Союзом імені Російської Федерації».

Арсеній Яценюк звернувся до Президента України визначити цей законопроект як невідкладний, як визначено рішенням Ради національної безпеки і оборони, та до Парламенту України – негайно розглянути цей проект закону.

За матеріалами Урядового веб-порталу: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=22B64099DB142C771AB655FF6950B405.vapp53?art_id=247560719&cat_id=244274130